Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Obchody Dnia Chłopaka w kl. 0-3

Ocena 0/5

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy szkoły. Dlatego też 29.09.2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W każdej klasie dziewczynki wspólnie z Paniami odśpiewały uroczyste „Sto lat”, złożyły bohaterom dnia najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyły dyplomy SUPER CHŁOPAKA. Nie zabrakło również drobnych upominków i niezapomnianej zabawy na zjeżdżalniach dmuchańcach ufundowanych przez rodziców. 

Dzieci klas 0-III z okazji święta chłopców wybrały się również na wycieczkę do Ostrołęckiego Centrum Kultury, aby obejrzeć spektakl pt. „Czarodziejskie słowa”  w wykonaniu aktorów z teatru ARTENES z Wrocławia. Uczniowie z niezwykłym zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz ciekawe kostiumy przyciągały uwagę i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt. 

Drugim punktem programu była sala zabaw „FIGLARIUM” w Ostrołęce. Wizyta pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną dzieci, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i świętowania Dnia Chłopaka. Dwie godziny szalonej zabawy w tunelach, na zjeżdżalniach i  w basenach z kolorowymi piłkami minęła bardzo szybko. Zmęczeni, ale pełni pozytywnej energii już dziś planujemy kolejne ciekawe wyjazdy.

Justyna Nalewajk

Galeria zdjęć

Chłopcy z kl. 0 bawią się upominkami Chłopcy z kl. 0 na zjeżdżalniach dmuchańcach Chłopcy z kl. 0 z dyplomami Dzień Chłopaka - zdjęcie grupowe Dziewczynki z kl. 1 w FIGLARIUM Dziewczynki z kl. 0 na zjeżdżalniach dmuchańcach Klasa 0 w FIGLARIUM - zdjęcie grupowe Klasa 3 w FIGLARIUM - zdjęcie grupowe Uczniowie kl. 0-3 na sali zabaw FIGLARIUM
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności