Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Odwiedziny Pani Pauliny

Ocena 0/5

21 marca przedszkolaków odwiedziła mama Amelki - pani Paulina, która pracuje w sklepie zoologicznym. Nasz gość opowiedział dzieciom o tym jak wygląda codzienna pielęgnacja oraz opieka nad zwierzętami. Dzieci z zaciekawieniem słuchały ciekawostek na temat zwierząt. Miały też możliwość wziąć na ręce oraz pogłaskać przyniesione przez panią Paulinę różne gatunki robaczków. Spotkanie przyniosło przedszkolakom wiele emocji. 
Bardzo dziękujemy Pani Paulinie za odwiedziny, ciekawe zajęcia i poświęcony czas. 
I. Mielnicka 

 

Galeria zdjęć

Amelka z mamą. Amelka z robaczkiem. Hania, Lila i Zuzia. Lena i Amelka. Pani Paulina i dzieci z grupy 5-latków. Spotkanie z mamą Amelki.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności