Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

PALMY WIELKANOCNE - warsztaty w zerówce

Ocena 0/5

Nasze przedszkole przywiązuje ogromną wagę do kultywowania rodzimych zwyczajów. Dlatego też tuż przed niedzielą palmową dzieci z grupy Jeżyki wzięły udział w warsztatach robienia palm wielkanocnych, które poprowadziła Pani Aneta, mama Adama. Celem zajęć było przybliżenie tradycji robienia palm, poznanie ich wyglądu i symboliki. Z pomocą Pani Anetki oraz uczniów z kl. 4 i 5 dzieci wykonały piękne kolorowe palemki. Na warsztatach panowała miła i radosna atmosfera. Wszystkie palmy prezentowały się cudownie. Serdecznie dziękujemy Pani Anecie i uczniom z kl. 4 i 5 za zaangażowanie i współpracę.

Justyna Nalewajk

Galeria zdjęć

Dziewczynki wykonują palmy Janek pomaga Mieszkowi Jeżyki tworzą palmy Julia i Maja pomagają dziewczynkom w tworzeniu palm Kl. 4 pomaga Jeżykom podczas wykonywania palm Marcel, Radosław i pani Anetka pomagają w wykonywaniu palm Maria pomaga Ignacemu Maria, Maja i Julian pomagają Jeżykom Michał, Maria, Zofia i Gabriela pomagają Jeżykom Oliwier, Julian i Piotr pomagają Jeżykom Pani Anetka pomaga przy tworzeniu palm Zdjęcie grupowe - Jeżyki z palmami
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności