Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Pierwszy Dzień Wiosny

Ocena 0/5

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w uroczystości "Pożegnania Zimy — Powitania Wiosny". Aby podkreślić charakter tego dnia wszystkie przedszkolaki przyszły ubrane w wiosennych kolorach. Każda grupa przygotowywała się do tego wydarzenia w swoim gronie.  Przedszkolaki założyły wiosenną hodowlę roślin, a także malowały wielkie i barwne obrazy. Miały okazję wykazać się znajomością i wiedzą o nadchodzącej porze roku rozwiązując zagadki oraz wykonały eko Marzanny. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego dzieci mogły pożegnać zimę i powitać wiosnę. Przedszkolaki radośnie maszerowały w wiosennym korowodzie z transparentem „ WITAJ WIOSNO”.

K. Kowalczyk

 

Galeria zdjęć

Przedszkolaki z grupy Żabek malują wiosenny obraz. Wiosenny pochód grupy Delfinków. Wiosenny pochód grupy Pszczółek. Nelia z grupy Pszczółek ciągnie wózek z ziemią. Przedszkolaki z grupy Pszczółek sadzą nasiona.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności