Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Przedszkolaki na spektaklu "Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja"

Ocena 0/5

12 grudnia przedszkolaki i „zerówka” miały przyjemność uczestniczyć w spektaklu świątecznym „Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja”w CK-BiS w Lelisie. Ta musicalowa opowieść przedstawiała historię bałwanka, który był bardzo pomocny i przyjacielski wobec zagubionego pingwinka i oziębłej królowej Fruncji. Przedstawienie to w sposób zabawny pokazało dzieciom jak ważna w życiu jest przyjaźń i życzliwość wobec innych. Aktorzy zachęcili również dzieciaki do wspólnego śpiewu i tańców pod sceną. Punktem kulminacyjnym była wizyta Świętego Mikołaja, z którym każda grupa mogła zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dziękujemy bardzo za zaproszenie.

K. Woźniak

Galeria zdjęć

,,Biedronki'' przed CKBiS. Grupa ,,Biedronki'' ogląda przedstawienie. Grupa ,,Biedronki'' z biletami wstępu. Grupa ,,Motylki'' czeka na spektakl. Grupa ,,Motylki'' na widowni. Grupowe zdjęcie ,,Biedronek''. Krasnale na przedstwieniu w CKBiS. Krasnale na przedstwieniu w CKBiS2. Krasnale na przedstawieniu w CKBiS3. Krasnale na przedstawieniu w CKBiS4. Marcelinka i Lena w autokarze. Marcelinka i Oliwka podczas podróży autokarem. Pamiątkowe zdjęcie Grupy ,,Motylki'' z Mikołajem i Królową. Pamiątkowe zdjęcie Grupy ,,Smerfy''. Uczniowie kl. 0 na widowni. Zdjęcie grupowe Jeżyków.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności