Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Przedszkolaki w stolicy

Ocena 0/5

19 czerwca 2023 r. przedszkolaki oraz uczniowie naszej szkoły wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszą atrakcją było jedno z największych w Europie Centrum Nauki Kopernik oraz wejście na wystawę Bzzz!. Następnie nasz przewodnik zabrał nas do Warszawskiego ZOO gdzie niektóre dzieci miały okazję po raz pierwszy zobaczyć zwierzęta znane im z książek. Na koniec uczniowie mieli okazję kupić pamiątki oraz ochłodzić się pysznymi lodami. Ostatnim punktem wycieczki był obiad w restauracji McDonald's gdzie każde dziecko ze smakiem zjadło swój zestaw. Wycieczka zapewniła naszym dzieciakom wiele atrakcji oraz  niezapomnianych przeżyć.

B. Lukers

Galeria zdjęć

5-latki przygladają się sztucznemu noworodkowi. Grupowe zdjęcie na wystawie Bzzz. Grupy obserwują akwen z fokami. Jedna z wystaw w Centrum Nauki Kopernik. Nasza wycieczka i Warszawska Syrenka. Pierwsza atrakcja na wejściu - flamingi. Taneczne atrakcje w Centrum Nauki Kopernik. Uczniowie na tle stadionu narodowego. Uczniowie w Centrum Nauki Kopernik. Zdjęcie dzieci obserwujących nosorożca.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności