Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

„Przystanek Alpaka”

Ocena 0/5

25 maja uczniowie klasy 0 wybrali się na wycieczkę do Chudka. Dzień pełen wrażeń spędzili na farmie alpak. Wysłuchali prelekcji na temat tego gatunku zwierząt, spacerowali z alpakami oraz je karmili. Uczestnicy wycieczki aktywnie spędzali czas na świeżym powietrzu, spacerując, bawiąc się na placu zabaw. Jednym z punktów programu było ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wszyscy wrócili w doskonałych nastrojach, pełni pozytywnych wrażeń.

Justyna Nalewajk

Galeria zdjęć

Antoni, Krzysztof, Zuzanna, Lena K. na spacerze z alpakami Elżbieta, Sandra, Antonina, Aniela na spacerze z alpakami Dzieci obserwują krowy na łące Liliana, Lidia i Pani Renatka na spacerze z alpakami Maks, Filip Ł., Marcel, Filip I. na spacerze z alpakami Uczniowie karmią alpaki Uczniowie karmią konie Zofia, Lena P., Róża, Maria na spacerze z alpakami
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności