Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Pyszna i zdrowa sałatka owocowa

Ocena 0/5

21 października dzieci z zerówki samodzielnie przygotowały pyszną, kolorową i pełną witamin sałatkę owocową. Wszyscy mieli radosne miny na widok tak smakowitych owoców. Przed przystąpieniem do pracy dzieci dokładnie umyły ręce, pamiętając o zasadach higieny. Założyły fartuszki uszyte przez Panią Sylwię, mamę naszej Zuzi. Wcielając się w rolę kucharzy i kucharek ochoczo zabrały się do pracy. Degustacja sałatki owocowej była bardzo przyjemna. Na koniec dzieci stwierdziły, że przepis na tą pyszną sałatkę jest bardzo prosty, dlatego będą ją robiły w domu dla swoich rodziców i rodzeństwa, zachęcając przy tym domowników do zdrowego stylu życia.

Justyna Nalewajk

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności