Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Śpieszmy się kochać ludzi

Ocena 0/5

W Dzień Zaduszny 2.XI.23 r. uczniowie kl.3 i 8 umożliwili słuchaczom apelu refleksję nad życiem i śmiercią zgodnie ze słowami ks. J. Twardowskiego: „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”. Radość świętych w niebie wyrazili pieśnią „Jesteś radością mojego życia o Panie mój”. Wszyscy zastanowili się „Gdzie są chłopcy i dziewczęta z tamtych lat” oddając im hołd wdzięczności minutą ciszy i modlitwą za zmarłych.

Renata Kurpiewska

Galeria zdjęć

Czarna tablica - u góry hasło ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI, pod nim kwiaty papierowe, po bokach aniołki z krzyżami w rękach. Pani dyrektor wypowiada się na tle czarnej tablicy i uczennic. Uczennica kl. 8 odczytuje tekst, za nią w rzędzie stoją uczniowie kl. 3 oraz koleżanki z klasy. Uczniowie z kl. 3 śpiewają piosenkę JESTEŚ RADOŚCIĄ. W centrum Zuzia z kl. 7 recytuje wiersz, obok niej i za nią pozostali recytatorzy z kl. 8 i kl. 3.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności