Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Sportowe zmagania w I półroczu 2022/2023

Ocena 0/5

W październiku, w naszej szkole odbył się międzyklasowe rozgrywki piłki nożnej dla klas V-VIII. Zwycięzcą turnieju została klasa VIII. II miejsce zajęła klasa VI, III miejsce klasa VII, IV miejsce klasa V. Najlepszym strzelcem  turnieju został Marcin Duda z klasy VIII.

06.12.2022 r.  odbył się Mikołajkowy Turniej Koszykówki dla klas VI-VIII. Zwycięzcą turnieju została klasa VIII, II m klasa VII, III m klasa VI. Klasy IV i V  rywalizowały  w turnieju Dwóch ogni usportowionych.

11.12.2022 r. na hali sportowej w Lelisie odbyły się  gminne zawody w  koszykówce. W kategorii chłopców klas  młodszych(IV-VI) zajęliśmy II miejsce, starsi chłopcy ( kl. VII-VIII) V miejsce.

Skład drużyn:

KATEGORIA KLAS MŁODSZYCH                                             

  1. Szymon Sierzputowski
  2. Wojciech Klimaszewski
  3. Jakub Szczubełek
  4.  Jakub Mrozek
  5.  Nikodem Samsel
  6. Aleksander Oleszkiewicz
  7. Adam Dera
  8. Kamil Prusaczyk

 KATEGORIA KLAS STARSZYCH

  1. Łukasz Kapka
  2. Mateusz Kapka
  3. Bartosz Kowalski
  4. Marcin Duda
  5. Tomasz Podzielny
  6. Dawid Majewski
     

04.02.2023 r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Obierwi, w kategorii klas młodszych rozegraliśmy mecze koszykówki 3x3 tzw. streetball. Dziewczęta zajęły III m, chłopcy II m.

Skład drużyn:

DZIEWCZĘTA

  1. Julia Domalewska kl. VI
  2. Wiktoria Laskowska kl. VI
  3. OLga Duszak kl. V
  4. Wiktoria Pasztor kl. V

CHŁOPCY

  1. Wojciech Klimaszewski kl. VI
  2. Adam Dera kl. V
  3. Aleksander Oleszkiewicz kl. V
  4. Bartosz Kruczyk kl. V

 

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy i dziękujemy za udział!

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

Galeria zdjęć

Rozpoczęcie meczu Dąbrówka – Łęg Przedmiejski w koszykówkę 3x3 Uczestnicy Szkolnego, Turnieju Mikołajkowego Mecz Łęg Przedmiejski-Obierwia w Koszykówkę 3x3 - sędzia rzuca monetą Mecz w koszykówkę 3x3 chłopców z zawodnikami z Obierwii Chłopcy z klasy 5 i 6 prezentują srebrne medale Chłopcy i dziewczęta z SP w Łęgu Przedmiejskim z dyplomami i medalami
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności