Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

SPRAWNOŚĆ LEŚNICZEGO zdobyta przez grupę Jeżyków

Ocena 0/5

We wtorek 24 października klasa 0 wybrała się na wycieczkę do lasu i tym samym realizowała zadanie z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Wyzwanie Teodora". Celem tej wycieczki był spacer ścieżką przyrodniczo-dydaktyczną w leśnictwie Łęg Starościński oraz zapoznanie dzieci z pracą leśnika. Po powrocie do szkoły dzieci przykleiły na swoje karty zadań zdobytą odznakę - SPRAWNOŚĆ LEŚNICZEGO. 

Justyna Nalewajk

Galeria zdjęć

Daria, Szymon K., Miłosz, Szymon P. i Adrian przy stanowisku dydaktycznym - Grzyby Dumny Szymon prezentuje zebraną kanię Hanna, Julia i Antonina przy stanowisku dydaktycznym - Owady Julia i Szymon podziwiają mrowisko Klasa 0 z Panem leśniczym - zdjęcie grupowe Nauka prawidłowego zachowania się w lesie Pan leśniczy prezentuje miejsce gdzie dziki szukały pożywienia Pan leśniczy sprawdza znajomość leśnych zwierząt Pan leśniczy utrwala nazwy drzew Pogadanka nt. sposobów przygotowania się zwierząt do zimy Szczęśliwi chłopcy prezentują odnalezionego podgrzybka
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności