Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

ŚWIĄTECZNA KARTKA

Ocena 0/5

6 grudnia 2024 r. komisja konkursowa CK-BiS w Lelisie dokonała oceny prac plastycznych w ramach  gminnego konkursu na KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ . Celem konkursu było pogłębianie wiedzy na temat tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, rozwijanie kreatywności i umiejętności wypowiedzi artystycznej w różnych formach oraz prezentacja talentów. Wśród wyróżnionych znalazło się aż jedenastu uczniów naszej szkoły, którzy  zdobyli następujące miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych: 

W kategorii klas 0-II:
I miejsce:
Antonina Kurpiewska, klasa II
II miejsce:
Hanna Kowalczyk, klasa 0
Marcel Szewczyk, klasa II
Łucja Mrozek, klasa I
III miejsce:
Weronika Biskup, klasa I
Oskar Szewczyk, klasa 0
W kategorii klas III-V:
III miejsce:
Zuzanna Świder, SP Łęg Przedmiejski, klasa III
W kategorii klas VI –VIII:
I miejsce:
Zuzanna Gąska, klasa VI.

Autorom zwycięskich prac oraz pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie i  życzymy dalszych sukcesów. 

Magdalena Stoma-Pawelec

Galeria zdjęć

0.Antonina Kurpiewska 1.Uczniowie wyróżnieni w konkursie na kartkę bozonarodzeniowa.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności