Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

,,Święty Andrzeju, daj nam znać, co się będzie z nami dziać!’’

Ocena 0/5

Andrzejki to czas niezwykłych zabaw i wróżb, dlatego w Naszej placówce bardzo chętnie je obchodzimy. W każdej grupie przedszkolnej przyszłość była przepowiadana na wiele sposobów: losowanie karteczek z zawodami, przekłuwanie serc z imionami przyszłych sympatii czy też ,,wędrówka butów’’. Po pełnych emocji i przeżyć wróżbach dzieciaki ruszyły na parkiet sali gimnastycznej, gdzie czekał na nich didżej i najlepsze dziecięce przeboje. 

M. Tykałowicz

Galeria zdjęć

Julianka maluje zaczarowaną kulę. Andrzejki w grupie Biedronek. Biedronki na dyskotece. Biedronki podczas wróżb. Chłopcy z zerówki na tle ścianki andrzejkowej. Dagmarka podczas wróżb. Dagmarka w andrzejkowej fotobudce. Dyskoteka andrzejkowa. Dzieci z kl. 0 podczas wróżb andrzejkowych. Dziewczynki podczas wróżb. Dziewczynki z zerówki na tle ścianki andrzejkowej. Ignacy. Jeżyki w kolejce do wróżb andrzejkowych. Krasnale malują kulę magiczną. Michałek i jego przyszły zawód. Miłoszek wrzuca monetę do studni. Oliwka ustawia swojego kapcia w ,,wyścigu bucików''. Oluś z grupy Krasnale rzuca monetą. Poczęstunek grupy Motylki. Wiktor i Amelka wróżą sobie imię przyszłej sympatii. Wiktor w andrzejkowej fotobudce. Wróżby andrzejkowe. Zdjęcie grupowe z wróżkami.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności