Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Udział klas I-III w akcji „Sprzątanie Świata”

Ocena 0/5

Uczniowie klas I-III wiedzą, dlaczego należy sprzątać - dlatego ochoczo włączyły się 
w akcję "Sprzątania Świata" w dniu 29 kwietnia. Od najmłodszych lat uczymy zasad dbania 
o środowisko. Dzieci z chęcią i radością włączyły się do akcji, by posprzątać Naszą Ziemię. Zaopatrzeni w worki na zbiórkę śmieci i jednorazowe rękawiczki, pod czujnym okiem wychowawczyń po raz kolejny ruszyli na sprzątanie terenu wokół szkoły.

Sprzątanie świata to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Jeśli świat będzie czysty - zdrowa będzie żywność, powietrze oraz woda.

Pamiętajmy, że każdego dnia razem możemy posprzątać  nie całą Polskę,  ale otoczenie wokół siebie.  I  tym razem zróbmy wiele dobrego dla Matki Ziemi.

Wychowawcy kl. I -III

Galeria zdjęć

Zdjecie1 Zdjecie3 Zdjecie4 Zdjecie6 Zdjecie7 Zdjecie8
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności