Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

WARSZTATY WIELKANOCNE

Ocena 0/5

Tuż przed Wielkanocą w klasach 1-3 odbyły się wyjątkowe warsztaty, które wprowadziły uczniów w świąteczny nastrój. Zajęcia poprowadziła pani Bogusia Madrak z Koła Gospodyń Wiejskich - osoba z ogromnym talentem, pasją do rękodzieła i sercem pełnym ciepła. Podczas warsztatów dzieci miały okazję własnoręcznie wykonać tradycyjne palmy wielkanocne oraz urocze kurczaczki z krepiny. Uczniowie świetnie się bawili rozwijając przy tym swoje zdolności manualne i poznając polskie zwyczaje. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i świąteczną atmosferę.

Wychowawcy klas 1-3

Galeria zdjęć

Zdjecie1 Zdjecie2 Zdjecie3 Zdjecie4 Zdjecie5 Zdjecie6
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności