Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Wiosenne kanapki

Ocena 0/5

11 kwietnia 2024r. dzieci z klas 1-3 zaczęły nowy dzień od przyrządzania pysznych, zdrowych i kolorowych kanapek. Każdy mógł przygotować drugie śniadanie według swoich upodobań i wybranych smaków. Wykorzystaliśmy zieloną sałatę, pomidory, ogórki, szczypiorek, rzodkiewki i  stworzyliśmy smaczne, a zarazem zdrowe kanapki. Kanapki wyglądały bardzo smakowicie, wszyscy jedli z wielkim apetytem. Były to wspaniałe zajęcia uczące samodzielności, właściwego zachowania się przy stole i zdrowego odżywiania się. Dzieci już wiedzą, że śniadanie to podstawa naszego dnia, a szczególnie kiedy znajdują się w nim bogate w witaminy warzywa. W tym sezonie wiosennym stawiamy na zdrowie!!!

Wychowawcy klas 1-3

Galeria zdjęć

20240411_080902 20240411_082002 20240411_082032 20240411_082046 20240411_082059 20240411_082244 20240411_082302 20240411_082326 20240411_082402 20240411_082404 20240411_082410 20240411_093010 20240411_093022 20240411_093031 20240411_093042 20240411_093050 20240411_093105
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności