Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

WIOSENNY POCHÓD PRZEDSZKOLAKÓW I ZERÓWKI

Ocena 0/5

21 marca przedszkolaki z wszystkich grup uroczyście powitały nową porę roku – Wiosnę. Do jej nadejścia przygotowywały się już od dawna. Aby to „przyspieszyć” dzieci założyły zielone  ogródki  w  każdej  przedszkolnej  sali –  siały,  sadziły  roślinki i będą obserwowały ich wzrost. Dzięki sprzyjającej pogodzie szukały oznak i zwiastunów wiosny na przedszkolnym placu zabaw.
 Tego dnia wszyscy pojawili się ubrani w wiosenne kolory. Były śpiewy, wiosenne quizy i mnóstwo zabawy. Najbardziej oczekiwaną przez dzieci atrakcją był pochód uliczkami Łęgu Przedmiejskiego. Dzieci radośnie maszerowały w barwnym korowodzie trzymając w rękach transparent z napisem „Witaj Wiosno”. Wszystkie przedszkolaki stwierdziły zgodnie, że wiosna już przybyła i mamy nadzieję, że zagości u nas już na stałe. 
Justyna Nalewajk

 

 

Galeria zdjęć

Szymon i Fabiś sieją nasiona rzeżuchy. Marcelinka maluje tekturowy wazon. Franio i Madzia sieją rzeżuchę. Grupa ,,Motylki'' podczas wiosennego pochodu. Grupa ,,Motylki'' maszeruje w wiosennym pochodzie. Biedronki na spacerze. Chłopcy z Jeżyków sadzą cebulki dymki Chłopcy z zerówki tworzą plakat WITAJ WIOSNO. Dzieci wsypują ziemię do doniczek. Dziewczynki z Jeżyków sadzą cebulki dymki. Dziewczynki z zerówki tworzą plakat WITAJ WIOSNO. Grupa Krasnale. Grupa Smerfy na wiosennym podchodzie. Jagoda podczas siania rzeżuchy. Jakub z grupy Smerfy sadzi marchewkę. Jeżyki z transparentem WITAJ WIOSNO. Jeżyki zdjęcie grupowe. Krasnale idą na wiosenny pochód. Krasnale sieją i sadzą. Krasnale w pochodzie. Ola i Wika. Przemek sieje. Sadzenie warzyw przez grupę Smerfy. Sianie rzeżuchy przez Smerfy. Wiosenny spacer Biedronek.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności