Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Wizyta klasy 2 w urzędzie pocztowym

Ocena 0/5

Klasa 2 na poczcie  – pierwsze pocztówki do rodziców

W październiku uczniowie klasy drugiej wybrali się na wycieczkę do urzędu pocztowego w Ostrołęce. Dla wielu dzieci była to pierwsza okazja, by samodzielnie wysłać prawdziwą pocztówkę.  Każdy uczeń przygotował kartkę z pozdrowieniami dla rodziców. Dzieci z dużym zaangażowaniem naklejały znaczki i przekazywały pocztówki w okienku pocztowym. Emocji było sporo – od radości, przez dumę, aż po ciekawość, czy pocztówka dotrze do adresata.  Wizyta na poczcie była dla uczniów nie tylko ciekawą przygodą, ale też praktyczną lekcją pisania, adresowania i komunikacji. Taka wycieczka na długo pozostanie w pamięci – i uczniów, i tych, którzy otrzymali piękne wiadomości od swoich dzieci.   

 Adrianna Łada

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności