Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023

Ocena 0/5

28 września 2022 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci ubiegający się o funkcje w Samorządzie mieli okazję przedstawić swój program podczas debaty, która odbyła się dzień przed wyborami. Podczas spotkania kandydaci omawiali bliskie uczniom sprawy, przedstawiali pomysły na rzecz społeczności uczniowskiej. W dniu wyborów każdy uczeń i nauczyciel naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata. Nad całością wyborów czuwali opiekunowie Samorządu. Głosami wyborców wyłoniono następujący skład Samorządu:

Przewodnicząca - Zuzanna Jabłońska kl. VIII

I z – ca przewodniczącej: Eliza Madrak kl. VIII

II z – ca przewodniczącej: Aleksander Oleszkiewicz kl. V

III z – ca przewodniczącej: Izabela Kowalska kl. VI

Skarbnik: Gabriela Piersa kl. VIII

Sekretarz: Martyna Kaliszewska kl. VI

Nowo wybranemu Samorządowi składamy gratulacje.


Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności