Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Wycieczka do Ostrołęki

Ocena 0/5

Przedszkolaki z grup Pszczółki i Delfinki 14 marca uczestniczyły w wycieczce do Ostrołęki. Dzieci brały udział w koncercie postaci z bajek Disenya, który odbył się w OCK. Następnie dzieci odwiedziły Komendę Policji, dzięki czemu bliżej poznały obowiązki i zadania policjantów. Po zakończeniu wyczerpujących atrakcji dzieci zrobiły się bardzo głodne i udały się na posiłek w McDonald's. Po dniu pełnym wrażeń przedszkolaki wróciły do przedszkola bardzo zadowolone z udanej wycieczki i z niecierpliwością czekają na kolejny wyjazd.

K. Kowalczyk

                                                                                           

Galeria zdjęć

Przedszkolaki z grupy ,,Delfinki'' testują nowe zestawy happy meal. Policjant pokazuje dzieciom nowoczesny sprzęt do patrolowania terenu. Dzieci oglądają film promujący polską policję. Policjant prezentuje specjalny pokój na komendzie. Dzieci z przedszkola przed komendą policji. Dzieci zwiedzają komendę policji. Olek i Wojtek w autobusie. Ola i Maja w autobusie.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności