Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Wycieczka klas 0-III do Ostrołęki

Ocena 0/5

01.12.2022 r. uczniowie klas 0-III wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Ostrołęki. Najpierw dzieci uczestniczyły w koncercie „ Święty Mikołaj w tarapatach” w wykonaniu Pana Sprężynki z zespołem Bąbel Ziombel. Pan Sprężynka przedstawił młodym widzom pełną ciepła i świątecznego uroku opowieść związaną ze świętami Bożego Narodzenia, w której bohaterem był Święty Mikołaj, spełniający dziecięce marzenia. Doskonały repertuar, szałowe stroje, humorystyczna konferansjerka, zawodowe, dynamiczne granie na żywo, oraz wspaniała zabawa, w której dzieci cały czas uczestniczyły, tańczyły, śpiewały, sprawiły, że wszyscy doskonale bawili się wspólnie z muzykami. Następnie dzieci odwiedziły - Kreatywne Centrum Zabawy ,,Hoopla w Klocki’’. To doskonałe miejsce służące wyzwalaniu kreatywnej wyobraźni i zachęcające do logicznego myślenia. W różnych strefach Kreatywnego Centrum Zabaw, z różnorodnych klocków, dzieci budowały zamki, domy, a także uczestniczyły w grach i zabawach zręcznościowych. Ostatnim punktem wycieczki było zwiedzanie dworca PKP. Dzieci zobaczyły poczekalnię, zabytkową ciuchcię na Skwerze Kolejarzy oraz perony. Z kładki nad torami obserwowały odjeżdżający pociąg do Tłuszcza. Okazało się, że był to dla większości dzieci pierwszy pobyt na stacji. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wrócili do szkoły.

Mikołajkowa wycieczka do Ostrołęki

Elżbieta Stenka

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności