Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Wycieczka na spektakl „Piękna i Bestia”

Ocena 0/5

Dnia 06 grudnia 2024 r. uczniowie z klas I-III obejrzeli musical,, Piękna i Bestia’’ wystawiony przez Teatr Nowoczesny z Wrocławia. Celem wycieczki było podniesienie kompetencji kulturalnych dzieci w zakresie odbioru sztuki i zachowania w teatrze poprzez udział w spektaklach oraz krzewienie kultury i estetyki żywego słowa wśród najmłodszych. Spektakl „Piękna i Bestia” zachwycił scenariuszem wiernie oddającym atmosferę klasycznej baśni, grą aktorską, piękną muzyką, barwnymi kostiumami, bajkową scenografią. Piękna scenografia, gra świateł i muzyka śpiewana na żywo sprawiły, że spektakl bardzo podobał się wszystkim. Dzieci żywo reagowały na przedstawione zdarzenia. Wszystko to sprawiło, że oglądały spektakl z zapartym tchem. Przedstawienie dostarczyło wszystkim niezapomnianych wrażeń. Na koniec aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Przedstawienie zostanie na  długo w pamięci małych widzów. 

Wychowawcy klas I-III

Galeria zdjęć

Zdjecie1 Zdjecie2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności