Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Dzień Dobrych Uczynków

Ocena 0/5

Na szkolnym korytarzu w dniu 19.05.2023 r. pojawiło się drzewo z nagimi konarami pięknie wymalowane przez wolontariuszki . Nad nim widniał napis „Drzewo Dobrych Uczynków”. Na każdej przerwie uczniowie o dobrych sercach zatroszczyli się, aby drzewo zaroiło się od liści w kształcie serc- zielonych i czerwonych. Napisano na nich wiele dobrych uczynków zachęcając wszystkich do praktykowania miłości wśród naszych bliźnich. 

 Szkolny wolontariat

Galeria zdjęć

Uczennice klasy 0 i 6 zaangażowane w akcję Uczniowie klasy 2 zaangażowani w akcję
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności