Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Czwartek, 25 lipca 2024
Imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna
pochmurno
18°C

Pszczółki i Delfinki w podróży

Ocena 0/5

Nasze przedszkolaki z grupy czterolatków i pięciolatków 17 maja wybrały się na wycieczkę do Ostrołęki. Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie Miejskiej Komendy Straży Pożarnej oraz udział w zajęciach dydaktycznych dotyczących bezpieczeństwa. Następnie dzieci odwiedziły Multimedialne Centrum Natura gdzie oglądały animację „Ogród Emocji” na ekranie 360 oraz zjadły smaczny posiłek. Ostatnim i najbardziej wyczekiwanym przez nasze przedszkolaki punktem podróży była wspólna zabawa w sali zabaw „Urwis”. Wycieczka przyniosła dzieciom wiele nowych wrażeń i radości.

I. Mielnicka

 

Galeria zdjęć

Basia i Zosia podczas zabaw na sali. Grupa Delfinki spożywa posiłek w restauracji Natura. Grupowe zdjęcie w pokoju dziecięcym. Hania i Łucja w drodze powrotnej do przedszkola. Julka na sali zabaw Urwis. Pokaz sztucznego pożaru elementów użytku dziennego. Przedszkolaki w kinie 360 stopni. Przedszkolaki w Multimedialnym Centrum Natura. Przedszkolaki z grupy Delfinki grają w grę emocje. Pszczółki i Delfinki w sali zabaw. Pszczółki w Miejskiej Komendzie Straży Pożarnej. Strażacy prezentują grupie wozy strażackie. Wizyta grupy w powiatowej straży pożarnej - zapoznanie z wyposażeniem. Wspólne granie w Centrum Multimedialnym - Natura. Wspólny posiłek w restauracji. Zwiedzanie straży pożarnej.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.