Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Pszczółki i Delfinki w podróży

Ocena 0/5

Nasze przedszkolaki z grupy czterolatków i pięciolatków 17 maja wybrały się na wycieczkę do Ostrołęki. Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie Miejskiej Komendy Straży Pożarnej oraz udział w zajęciach dydaktycznych dotyczących bezpieczeństwa. Następnie dzieci odwiedziły Multimedialne Centrum Natura gdzie oglądały animację „Ogród Emocji” na ekranie 360 oraz zjadły smaczny posiłek. Ostatnim i najbardziej wyczekiwanym przez nasze przedszkolaki punktem podróży była wspólna zabawa w sali zabaw „Urwis”. Wycieczka przyniosła dzieciom wiele nowych wrażeń i radości.

I. Mielnicka

 

Galeria zdjęć

Basia i Zosia podczas zabaw na sali. Grupa Delfinki spożywa posiłek w restauracji Natura. Grupowe zdjęcie w pokoju dziecięcym. Hania i Łucja w drodze powrotnej do przedszkola. Julka na sali zabaw Urwis. Pokaz sztucznego pożaru elementów użytku dziennego. Przedszkolaki w kinie 360 stopni. Przedszkolaki w Multimedialnym Centrum Natura. Przedszkolaki z grupy Delfinki grają w grę emocje. Pszczółki i Delfinki w sali zabaw. Pszczółki w Miejskiej Komendzie Straży Pożarnej. Strażacy prezentują grupie wozy strażackie. Wizyta grupy w powiatowej straży pożarnej - zapoznanie z wyposażeniem. Wspólne granie w Centrum Multimedialnym - Natura. Wspólny posiłek w restauracji. Zwiedzanie straży pożarnej.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności