Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Egzamin Ósmoklasisty

Ocena 0/5

Uczniowie naszej szkoły,  zgodnie z harmonogramem CKE,  14 maja  rozpoczęli egzamin ósmoklasisty, który potrwa trzy dni -  do 16 maja. Jest to pisemny test kończący pierwszy etap edukacji – szkołę podstawową. Jego celem jest nie tylko określenie poziomu wiedzy i umiejętności,  zastępuje również egzamin wstępny do szkoły ponadpodstawowej. Wyniki są szczególnie istotne wówczas, gdy liczba chętnych do szkoły ponadpodstawowej jest wyższa niż liczba miejsc w danej szkole. 

Naszym uczniom życzymy powodzenia!

Galeria zdjęć

20240513_141909 20240514_083333 20240514_090036 20240514_090039
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności