Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

NA KRĘGIELNI „ŁUBUDU”

Ocena 0/5

Z okazji Dnia Kobiet uczniowie klasy VII wyjechali na kręgle do „Łubudu” w Ostrołęce. Cała grupa została podzielona na trzy tory. Dwie godziny gry i współzawodnictwa szybko minęły. Każdy uczestnik mógł również skorzystać z proponowanego menu na kręgielni. Koledzy i koleżanki mogli zmierzyć się ze sobą i poczuć nutkę zdrowej, pełnej zabawy rywalizacji podczas wspólnej  gry w kręgle.

Dorota Śledzik

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności