Wtorek, 03 października 2023
Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
pochmurno
25°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Kampania społeczna „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”

Ocena 0/5

27 kwietnia uczniowie klas IV-VI z naszej szkoły wzięli udział w kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” organizowanej przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Podczas zajęć uczniowie otrzymali elementy odblaskowe dla siebie i najbliższej rodziny oraz  brali udział w trzech panelach dydaktycznych, promujących bezpieczeństwo. Pierwszy panel to nauka udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, pod okiem ratowników medycznych, drugi to interaktywny wykład o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym prowadzony przez pracowników WORD w Ostrołęce wraz ze sprawdzeniem wiedzy, a trzeci to przejazd dzieci po rowerowym torze przeszkód przygotowanym przez pracowników Urzędu Marszałkowskiego. 

W wydarzeniu, które zainaugurował swoim przemówieniem Dyrektor szkoły wzięli udział m.in. pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Delegatura w Ostrołęce i przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie oraz przedstawiciele Urzędu Gminy w Lelisie.

 To wspaniałe przedsięwzięcie, którego byliśmy częścią z pewnością obudzi wśród wielu naszych uczniów czujność - jako bezpiecznego uczestnika ruchu drogowego, a zdobyta wiedza, opanowanie i dobre nawyki mogą sprawić, że nasi uczniowie mogą zostać prawdziwym bohaterem ratując komuś życie.

 Anna Bieńkowska

Galeria zdjęć

Upominek dla zaproszonych gości - logo szkoły wykonany za pomocą drukarki 3D pozyskanej w ramach projektu Laborratoria Przyszłości 20230427_093802 20230427_094204 20230427_095007 20230427_095126 20230427_100233 20230427_100556 20230427_103522 20230427_103723 20230427_115324 20230427_120258 20230427_121640 IMG_2393 IMG_2419 IMG_2431
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.