Kurpie Zielone w Literaturze
W dniu 20 maja w Gminnej Bibliotece w Lelisie odbył się Konkurs Recytatorski „Kurpie Zielone w Literaturze”, który przyciągnął wielu utalentowanych uczestników. Wśród nich znaleźli się nasi uczniowie – Ignacy Prajs, Julia Arcichowska, Antonina Kurpiewska, Marianna Rycak i Maja Kowalczyk, którzy zaprezentowali swoje wyjątkowe umiejętności literackie. Recytacje Marianny Rycak i Mai Kowalczyk zachwyciły jury, co zaowocowało zdobyciem pierwszego miejsca w kategorii.
Zwycięstwo naszych uczennic to nie tylko powód do dumy, ale także wielka szansa na reprezentowanie Gminy Lelis w finałowym etapie konkursu, który odbędzie się w Myszyńcu już 3 czerwca. Marianna i Maja będą miały okazję zmierzyć się z najlepszymi młodymi talentami
z całego regionu, co na pewno będzie dla nich cennym doświadczeniem.
Konkurs „Kurpie Zielone w Literaturze” jest doskonałą inicjatywą, która promuje literaturę
i kulturę kurpiowską, dając młodym twórcom możliwość pokazania swojego talentu. Gratulujemy Mariannie i Mai oraz życzymy powodzenia w nadchodzącym finale!


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!