W KRAINIE ZWIERZĄT I PRZYGÓD – WYCIECZKA BIEDRONEK, SÓWEK I JEŻYKÓW DO MILIMALI
19 czerwca, grupy Biedronki, Sówki i Jeżyki wybrały się na wycieczkę do Farmy Zwierząt i Przygód MiliMali w Łomży. Dzieci miały okazję w naturalny sposób uczyć się empatii, odpowiedzialności oraz szacunku do zwierząt. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami był wspaniałą przygodą, która rozwija wrażliwość, wywołuje pozytywne emocje i pozostawia piękne wspomnienia. Na farmie czekało na dzieci ponad 20 gatunków zwierząt, m.in. wielbłąd, surykatki, daniele, pawie, króliki, kózki, skunksy, lemury, lamy, osiołki, konie, dzikie koty oraz wiele innych niezwykłych zwierząt. Dzieci mogły obserwować je z bliska, głaskać, karmić, wchodzić do wybranych zagród i cieszyć się bezpośrednim kontaktem ze zwierzętami. Po spotkaniach ze zwierzętami na dzieci czekała zabawa na placu zabaw oraz w Strefie Majsterkowicza.
Po pełnym przygód dniu gospodarze zaprosili wszystkich na pyszny posiłek, a na deser dzieci otrzymały lody. Przedszkolaki wróciły zmęczone, może odrobinę brudne, ale przede wszystkim bardzo szczęśliwe. Była to już ostatnia wycieczka w tym roku szkolnym, która na długo pozostanie w pamięci dzieci.
Wychowawczynie grup


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!